Gazeta10

Dua Lipa po i shijon pushimet në Shqipëri

Këngëtarja e njohur botërisht, Dua Lipa edhe pse me angazhime të shumta ka gjetur pak kohë edhe për veten e saj, raporton Gazeta10.


Ajo ka vendosur që pushimet e saj ti shijojë në Shqipëri.


Në fotografitë e publikuara në rrjetin social në Instagram ajo duket mjaft mbresëlënëse dhe me një mbishkrim mjaft tërheqës, “Albanian Girl in Albania”, “Vajza shqiptare në Shqipëri, duke kujtuar edhe një herë rrënjët nga ku i ka.


Rikujtojmë se Dua Lipa do të performojë në festivalin “Sunny Hill” në Tiranë./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë