Gazeta10

“E vërteta në 10” – prezantohen ambientet e reja të punës së Kanal10

Sonte në pjesën e parë të emisionit “Politiko me Kushtrim Sadikun”, u prezantuan ambientet e reja të punës së Kanal10. 

Në kuadër të kësaj lidhjeje speciale, u zhvilluan biseda të shkurtra me drejtuesit e mediumit, kolegë gazetarë nga desku informativ, Gazeta 10, organizatorë, kameramanë e kolegë nga regjia, transmeton Gazeta10. 

Albulena Rexha – gazetare në Gazeta10, ka treguar suksesin që ka arritur gazeta ende pa mbushur një javë nga lansimi.  

Rexha prezantoi statistikat e lexueshmërisë në këto pesë ditë që nga lansimi, si dhe citimet që Gazeta 10 pati nga mediumet në vend për zbulimin e vendimit për punësimin e burrit të ministres Haxhiu, Alban Krasniqi në Ministrinë e Pushtetit Lokal.

Emisionin drejtpërdrejt mund ta ndiqni live në kanalin zyrtar të Kanal10 në Youtube./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë