Gazeta10

Edi Rama publikon pamje të Thethit: Vizitorë vendas e të huaj të thithur nga magjia shqiptare

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar disa pamje të Thethit në llogarinë e tij në rrjetin social, Facebook.

Ai përmes këtij postimi tha se ka gjithnjë e më shumë turistë drejt Thethit.

“Gjithnjë e më shumë turistë drejt Thethit, vizitorë vendas e të huaj të thithur nga magjia shqiptare”, ka shkruar ai.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë