Gazeta10

Elvana, befason me bukurinë

Është një prej artisteve më të dashura për publikun.

Elvana Gjata jo vetëm që ndjeket me të madhe në muzikë, por ajo inspiron vajzat edhe në stil dhe dukje.

Së fundmi, Elvana ka postuar fotografi plotësisht pa grim, dhe lëkura e saj është për t’ia marrë lakminë.

Pa makijazh, Elvana ka vënë në pah linjat e saj të fytyrës, tenin e lëkurës perfekte, të cilën e synon çdo vajzë.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur