Gazeta10

Ermali flet me emocione për Sabriun: S’ja kam kthyer fjalën qe 35 vjet

Ermal Fejzullahu ka qenë i ftuar në emisionin District.

Ai ka folur për karrierën e tij, projektet që ka lansuar së fundmi dhe ato që do i lansojë në vazhdim.

Ndër tjera, ai është pyetur edhe për raportin me babain e tij, këngëtarin Sabri Fejzullahu.

E, kur flet për Sabriun, padyshim që nuk mungojnë as emocionet.

Se çka tha Ermali, dëgjojeni në videon më poshtë:

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
IMG_6519
Në këtë orë falet nesër Kurban Bajrami
LAJMI-I-FUNDIT
Ky është i riu që e rrëmbeu 29-vjeçarin dhe kërkoi 30 mijë euro për lirimin e tij
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë