Gazeta10

Festa mund të shndërrohej në tragjedi, Messi e Di Maria shpëtojnë pa rënë nga autobus (VIDEO)

Ekipi i Argjentinës mbërriti rreth orës 02:00 të mëngjesit në Buenos Aires, me mijëra tifozë që i prisnin në rrugë për të përshëndetur kthimin e Kupës në atdheun e tyre 36 vjet më vonë.

Në një autobus të hapur futbollistët përshkuan rrugën ndërmjet aeroportit dhe selisë së Federatës së Futbollit.

Në një moment, autobusi kaloi nën një tel të sipërm duke frikësuar Messin, Paredesin, De Paul, Di Marian dhe Otamendin.

Ata reaguan menjëherë duke ulur kokat dhe kështu u shmang incidenti që mund të kthehej në tragjedi.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat