Gazeta10

Fillon ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe

Ka filluar ndeshja në mes të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe e vlefshme për kualifikimet e Euro 2024.

Kuqezinjtë e kanë siguruar kualifikimin derisa me një pikë sigurojnë edhe vendin e parë.

Stadiumi është i stërmbushur derisa është hapur një flamur gjigant në tribuna.

Sot në “Air Albania” do të ketë festë, ku pas ndeshjes do të ketë edhe këngëtarë.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa