Gazeta10

Fofana arrin marrëveshje personale me Chelsean

Wesley Fofana ka arritur marrëveshje personale me skuadrën e Chelseat, raporton Gazeta10.

Chelsea tani duhet të negociojë me Leicester Cityn për shumën e transferimit.

Leicester City e vlerëson Fofanan rreth 90 milionë euro, por Chelsea dëshiron të paguajë më pak për shërbimet e mbrojtësit francez.

Ky operacion mbetet të jetë tejet i vështirë për ekipin londinez, por ata shpresojnë se do ta mbyllin këtë marrëveshje deri në fund të afatit kalimtar veror. /Gazeta10/

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)