Gazeta10

Hakim  Ziyech në bisedime me Romën

Ziyech mund të jetë largimi i parë nga Chelsea për afatin kalimtar të janarit.

Anësori është shënjestruar nga Italinet pasi ai nuk mund ta gjeje veten në Stamford Bridge.

Bisedimet janë duke u zhvilluar me trajnerin e Romës, Jose Mourinho, i cili dëshiron të nënshkruajë me yllin maroken. 

Ai luftoi për vendin e tij tek “Londinezet” para Kupës së botës në nëntor dhe nuk po aktivizohet për shkak të lëndimeve dhe prurjeve të reja në klub.

29-vjeçari iu bashkua Chelseat nga Ajax për rreth 35 milionë funte në vitin 2020.

Marokeni ka zhviluar dhjetë ndeshje këtë edicion, prej të cilave ka kontribuar me një asist.

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova