Gazeta10

Hoti: Po e përmbyllim vitin me shumë sfida e paqartësi

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka uruar qytetarët për fillimin e vitit të ri 2024.

Por ai në një postim në Facebook tha se këtë vit Kosova po e përmbyll me shumë sfida e paqartës.

“Po e përmbyllim një vit me shumë sfida dhe paqartësi. Uroj që viti i ri të jetë më i mirë për Kosovën. Uroj të arrijmë të gjejmë pajtimin dhe mençurinë për të rrugëtuar drejt një të ardhme të ndritur e të jetueshme për brezat e rinj”, ka shkruar Hoti.

Ish-kryeministri po ashtu uroi se ky vit të jetë një nisje e një kapitulli të ri për prosperitet, harmoni dhe dashuri për të gjithë shqiptarët.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?