Gazeta10

Humb jetën edhe personi i dytë nga aksidenti fatal në rrugën Kaçanik-Ferizaj (FOTO)

Një aksident i rëndë i ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes të 17 nëntorit në rrugën Kaçanik-Ferizaj ka ndodhur, ku u përfshinë tri vetura si dhe la të vdekur një person dhe pesë të tjerë të lënduar.

Mediat lokale poashtu mësuan  se personi që humbi jetën tragjikisht në këtë aksident ishte 19-vjeçari nga Kaçaniku, Lorent Trena.

Fatkeqësisht, rreth një ditë pas aksidentit, mediat lokale raportojnë se si pasojë e lëndimeve të rënda është shënuar edhe viktima e dytë e këtij aksidenti.

Sipas raportimit të njëjtë bëhet fjalë për të moshuarën, Zyrmije Raka.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa