Gazeta10

I pafat në dashuri – Blero thotë se është beqar

Artisti shqiptar, Blero Muharremi, ka qenë prej vitesh i komentuar për lidhjet e tij të dashurisë.

Ai edhe këtë periudhë u përfol pasi u shfaq në ‘podcast’-in e ish-bashkëshortes së tij, Afrona Dikës.

Megjithatë, këngëtari gjatë kohës së tij në Big Brother VIP Kosova 2 ka folur edhe për romancën e re.

I ftuar së fundmi në “The Elite Way”, Blero tha se përfundimisht është beqar.

Mes tjerash, 45-vjeçari zbuloi edhe arsyen e ndarjes nga ‘bebi’ – ashtu siç iu referohej.

 “Ajo e ka marrë një udhëtim ku unë nuk kam pas qejf, ku unë nuk kam mbërri edhe thjesht pastaj ka vendos që të ndahemi sepse nuk i kemi pasur të njëjtat mendime apo drejtime në jetë”, u shpreh Blero.

I njëjti po vazhdon angazhimet në muzikë dhe në projekte të reja.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre