Gazeta10

Ismet Munishi i del ‘krah’ Edon Zhegrovës

Po vazhdojnë reagimet në lidhje me postimin e Edon Zhegrovës, i cili përmes një postimi të gjatë në Instagram ka reaguar rreth mosftesës së tij të Kombëtarja e Kosovës.

Ismet Munishi ka shprehur mbështetjen e tij për Edon Zhegrovën, i cili së fundmi u shndërrua në temë shkaku i mos-ardhjes te Kosova për ndeshjet e këtij muaji.

Të mërkurën mbrëma, reprezentuesi kosovar përmes një reagimi foli për këtë, por edhe denoncoi situatën e krijuar te Kosova.

Munishi i ka dalë në përkrahje Zhegrovës pas kësaj situate, duke bërë një postim në llogarinë e tij në “Facebook”.

Trajneri kosovar gjithashtu publikoi dy fotografi të 24-vjeçarit.

Postimi i plotë nga Munishi (pa ndërhyrje):

“Eh vakt o vakt…ku dhe me ke po jetojmë …

Të jeshë vetvehtja në një botë që në vazhdimsi përpiqet të të shndërrojë në dikë tjetër , është arritja më e madhe …

#meedonzhegroven#”.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur