Gazeta10

Jorginho: Jam i lumtur tek Chelsea, po e shijoj çdo moment

Mesfushori Italian Jorginho i cili u transferua tek Chelsea në verëne vitit 2018, shprehet se ndihet i lumtur në “Stamford Bridge” përkundër spekulimeve që e lidhin atë me një largim verën e ardhshme nga Chelsea.

“Jam shumë i lumtur për momentin. Që të gjithë jemi shumë të fokusuar në atë që duhet të bëjmë. Unë po e shijoj jetën këtu. Më pëlqen të punoj me të gjithë dhe mendoj se të gjithë thonë të njëjtën gjë. Është kënaqësi të jesh tek Chelsea.”

Italiani i natyralizuar këtë sezon ka luajtur 11 ndeshje në Premierligë duke realizuar dy gola gjithësejt.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat