Gazeta10

Këngëtarja me famë botërore vishet nga dizajneri Valdrin Sahiti, ja kush është ajo

Dizajneri i njohur kosovar, Valdrin Sahiti i cili njihet si njëri ndër stilistet më të komentuar në aspekt të modes, kjo pasi shumë këngëtare të ndryshme të estrades shqiptare janë veshur nga firma VS.

Stilisti përveç që ka dizajnuar rroba të artisteve  kosovare ai ka kaluar edhe kufijtë shqiptarë pasi para shumë kohe këngëtarja me famë botërore Beyonce është veshur nga Valdrin Sahiti.

Por nuk përfundon me kaq reperja me famë ndërkombëtare , Cardi B është artistja e radhes e cila është veshur nën krijimin e Sahitit.

Ajo me atë paraqitje ishte e pranishme në emisionin e Andy Cohen.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri