Gazeta10

Kiara tregon momentin emocionues teksa bebushja i shkelmon barkun

Kiara ka treguar përmes videos momentin emocionues teksa bebushja i shkelmon në bark.

Moderatorja dhe ish-banorja e “BBV3”, Kiara Tito ka treguar para pak kohësh se do të bëhet mama e një vajze. Moderatorja festoi ditën e djeshme ditëlindjen ku mbushi 28-vjeçe. Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar një video të barkut të saj në pritje të ëmbël.

Në video shfaqet barku i saj duke u shkelmuar nga foshnja e saj që mesa duket po e pëlqen shumë këngën që Kiara po dëgjon në shtëpi. Bëhet fjalë për këngën “People” nga këngëtarja Libianca.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur