Gazeta10

Kompania me traditë shumëvjeçare vjen me risi!

Kompania me traditë mbi 20 vjeçare në tregun e klimatizimit ka lansuar së fundmi webfaqen e saj.

Mjafton ta vizitoni www.binakuks.com që të njiheni me punën, stafin professional me të cilin punon kjo kompani!

𝐏ë𝐫 ç𝐟𝐚𝐫ë ë𝐬𝐡𝐭ë 𝐤𝐣𝐨 𝐟𝐚𝐪𝐞?

Faqja jonë është një vend ku do të gjeni informacion të vlefshëm dhe këshilla të dobishme për:

Përzgjedhjen e kondicionerit të duhur për ambientin tuaj.

Mirëmbajtjen dhe pastrimin e kondicionerit.

Këshilla për energji më të efektshme dhe kostot më të ulëta të kondicionerit.

Teknologjitë më të fundit në fushën e kondicionerëve.

Krahasimet dhe vlerësimet e modeleve të ndryshme të kondicionerëve.

𝐏𝐬𝐞 𝐭ë 𝐧𝐚 𝐧𝐝𝐢𝐪𝐧𝐢?

Ju ofrojmë artikuj të rregullt dhe udhëzime të detajuara për të ju ndihmuar të kuptoni më mirë kondicionerët.

Dëgjojmë shqetësimet dhe pyetjet tuaja dhe ju japim përgjigje të personalizuara dhe këshilla praktike.

Ndajmë këshilla për të përmbushur kërkesat dhe nevojat tuaja të ngrohjes dhe ftohjes në mënyrë të efikasë dhe të ekologjikë.

𝐒𝐡ë𝐫𝐛𝐢𝐦𝐞𝐭 𝐭𝐨𝐧𝐚:

𝐒𝐡𝐢𝐭𝐣𝐚: Ofrojmë një gamë të gjerë të kondicionerëve të cilësisë së lartë dhe pajisjeve për ngrohje dhe ftohje.

Këshilltarët tanë do t’ju ndihmojnë të gjeni zgjidhjen më të përshtatshme për nevojat tuaja.

𝐌𝐨𝐧𝐭𝐢𝐦𝐢: Ekipi ynë i profesionistëve të kualifikuar është gati të ju ndihmojë me montimin e kondicionerit tuaj, duke siguruar që puna të bëhet me kujdes dhe saktësi.

𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐬𝐢𝐦𝐢: Jemi në dispozicionin tuaj për çdo lloj servisi, mirëmbajtjeje, dhe riparimi të kondicionerit tuaj. Garantojmë punën e palëkundur dhe ndërhyrjen e shpejtë në rastin e nevojës.

𝐒𝐢 𝐭ë 𝐩ë𝐫𝐟𝐬𝐡𝐢𝐡𝐞𝐧𝐢:

Ndani këtë postim me miqtë tuaj që mund të jenë të interesuar për kondicioner.

Vizitoni webfaqen tonë të internetit për të lexuar artikujt tanë të fundit dhe të informoheni më shumë.

Pyetje dhe komente janë gjithmonë të mirëpritura – na shkruani me çdo pyetje apo koment që keni.

Faleminderit që jeni pjesë e jona dhe besuat në punën tonë për mbi dy dekada. Bashkë do të mësojmë dhe do të kujdesemi më mirë për mjedisin dhe komfortin tonë.

#kondicionerë #Freskimi #KujdesiPërAmbientin #ShitjaMontimiServisimi

www.binakuks.com

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?