Gazeta10

Luiz Ejlli së shpejti me një bashkëpunim më Flori Mumajesin?

Luiz Ejlli po vazhdon edhe pas daljes së BBVA që të ketë  suksese.

Përtej sukseseve, ai po vazhdon punën edhe në karrierën e tij muzikore,  shkruan Gazeta10.

Pas bashkëpunimit të parë pas “BBVA” me Donald Veshajn, këngëtari shkodran po vjen edhe me një bashkëpunim tjetër.

Së fundi ai ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Në njërën nga faqet e cila është menaxhuar nga një person jashtë edhe kur Luizi ishte brenda, shpesh publikon detaje të afërta me këngëtarin.

Pas paralajmërimit të Luizit, kjo faqe ka ngritur dyshime se ai po vjen në bashkëpunim me Florin ose me Elgit Dodën.

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij