Gazeta10

Manchester United synon transferimin e mbrojtësit të Lille

Manchester United ka bërë një lëvizje të rëndësishme për të forcuar mbrojtjen e tyre duke iu afruar Lille për transferimin e mbrojtësit 18-vjeçar Leny Yoro.

Sipas Marca, Djajtë e Kuq kanë paraqitur një ofertë afër 60 milionë euro, duke synuar të konkurrojnë Real Madridin për talentin e ri shumë të kërkuar.

United e shikon Yoro-n si një komponent kyç në përpjekjet e tyre për rindërtimin e skuadrës. Megjithatë, ata janë të vetëdijshëm se duhet të veprojnë me shpejtësi për të finalizuar marrëveshjen, veçanërisht me Paris Saint-Germain që po ashtu tregon interes për reprezentuesin francez.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
IMG_6519
Në këtë orë falet nesër Kurban Bajrami
Screenshot 2024-06-13 212130
"Kingji falë t'koft" - 3 vjet më vonë "Drenica" i bashkon dorën Gani Gecit e Arben Ahmetit
LAJMI-I-FUNDIT
Ky është i riu që e rrëmbeu 29-vjeçarin dhe kërkoi 30 mijë euro për lirimin e tij