Gazeta10

Marcos Alonso shumë afër kalimit te Barcelona

Marcos Alonso do të rikthehet në Spanjë.

Mbrojtësi i Chelseat do të transferohet te Barcelona.

“Fabrizio Romano” zbulon se për Alonson, Barça do të paguajë 10 milionë euro.

Marrëveshja është afër finalizimit dhe kanë mbetur disa detaje të vogla. Ndërkohë, për kushtet personale futbollisti dhe klubi nga Katalonja janë marrë vesh më herët.

Mbrojtësi i krahut të majtë iu bashkua Chelseat në vitin 2016 nga Fiorentina për 23 milionë euro.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë