Gazeta10

Martohen Dafina Zeqiri dhe Dj Geek? – Fotografitë e këngëtares me vello pushtojnë rrjetin

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri, sot është bërë nuse.

Përmes disa fotografive në Instagram ajo ka pozuar në vello të bardhë.

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”, ka qenë mbishkrimi i artistes që ngjalli aludimin se mos çifti Dafina dhe Dj Geek janë martuar.

Kujtojmë, se dyshja kanë vite që janë në lidhje romantike teksa nuk kanë dhënë asnjëherë detaje për hapa më serioz në jetën e tyre.

NË FOKUS

albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
kurti-3
Kurti zgjohet me reagim për veriun - U dërgon mesazhe ndërkombëtarëve dhe serbëve në veri
kerstiq veriu
Gazetari serb nga veriu: Rezistenca e serbëve vdiq sot, mjaftuan disa policë e shok-bomba
346132544_251573380886211_2478339792372512310_n
Pamje dramatike nga rrahja në aeroport (VIDEO)
IMG_6871-1024x700-1
Gruaja kosovare që u vra nga burri në Zvicër, la pas vetes 4 fëmijë
kerstiq veriu
Lëndohet gazetari serb, Branislav Kërstiq, goditet me mjete të forta në Zveçan
p06-191004-314
“Katër fëmijë i kam lënë pa bukë”: Këshilltari i shkarkuar i Konjufcës ankohet për kredin 76 mijë euro
maxresdefault (1)
"Më mirë lexo çfarë thotë pjesa tjetër e botës" - Vazhdon përplasja e ashpër e Von Cramonit me Bashën