Gazeta10

Melinda Ademi publikon këngën e re “Flasin”

Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj muzikor më të ri.

“Flasin” titullohet kënga e saj.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Elinel bashkë me Melindën.

Videoklipi i këngës u realizua nga producenti NOIS3.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Imagine Films që e ka xhiruar videon muzikore.

“Flasin” vjen pas bashkëpunimit me Finem, “Milano”, ndërsa si gjithmonë edhe klipin e ri, Melinda shfaqet tërheqëse.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?