Gazeta10

Mjeku kërcënon kolegen në prishtinë

Policia e arreston të dyshuarin, por më pas e dërgon në QKUK për trajtim.

Ndërkohë, një grua është kanosur në Prishtinë. Policia e Kosovës e ka arrestuar një person, pasi që dyshohet se e ka kanosur kolegen e punës përmes telefonit.

Mirëpo, sipas raportit 24-orësh të Policisë, i dyshuari nuk është dërguar në paraburgim, pasi ka kërkuar trajtim mjekësor dhe po qëndron në QKUK.

Për më gjerësisht shikojeni kronikën e plotë nga Kanal10.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?