Gazeta10

Në pritje të darkës: Fotografi ekskluzive të Lajçak dhe Besnik Bislimit

Gazetari Xhemajl Rexha i cili po qëndron në Bruksel për të përcjellë takimet e liderëve të Kosovës dhe Serbisë me përfaqësues të BE-së dhe NATO-s, ka siguruar disa fotografi udhëheqësve kosovarë ate, raporton Gazeta10.

Përfaqësuesi special i BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak shihet në videon dhe fotografitë e siguruara nga Gazeta10 bashkë me kryenegociatorin kosovar, Besnik Bislimi.

Të dy përfaqësuesit, shihen duke diskutuar pak kohë para se të filloj darka e përbashkët. /Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë