Gazeta10

Nëse njihni familje të varfa, lajmërojeni menjëherë Gresa Behlulin

Fillimisht bëri emër në ‘krahë’ të nënës.

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli është e bija Shkurte Fejzës dhe është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare.

Gresa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo kësaj radhe ka bërë një gjest të mirë human, raporton Gazeta10.

Në rrjetin e saj social ajo ka shpërndarë një mbishkrim ku u bën thirrje familjeve të varfëra të lajmërohen për ndihmë.

“Nëse njihni familje të varfër, familje me jetimë, familje në nevojë shëndeësore, ju lutem kontaktoni”, ka shkruar Gresa. /GAZETA10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa