Gazeta10

Një person kanos policin, pasi e gjobiti në trafik

Një i dyshuar është shoqëruar ën stacion policor, pasi i njëjti kanosi një zyrtar policor.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Kaçanik, raporton Indeksonline.

Sipas njoftimi të policisë, i dyshuari kanosi zyrtarin policor pasi ky i fundit i shqiptoi një gjobë në trafik.

“Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt” thuhet në njoftim të policisë.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë