Gazeta10

Nuk ndalet Dafina Zeqiri, bashkëpunimi i radhës me dy artistët e njohur

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ka në plan të ndalet me projektet e reja muzikore.

Përmes rrjetit social “Instagram”, Dafina zbuloi se “Xhan, xhane” do të lansohet në 15 shtator. Kënga është një bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon.

Ndërkohë, vetëm dy javë më parë, Dafina publikoi “A mke dashtë”. Dueti me Elinel numëron mbi katër milionë shikime në kanalin zyrtar të “YouTube”.

Ndërkohë, Dafina ka konfirmuar për publikun lajmin se raporti mes saj dhe Dj Geek ka përfunduar. Dj Geek njoftoi se koncerti i fundit i sezonit veror ishte edhe koncerti i fundit i tij me Dafinën.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri