Gazeta10

Nuza, Selimaj, Berisha e Zasella ndajnë drejtësinë në Ligën e Konferencës

Për herë të dytë në një ndeshje në arenën evropiane, Genc Nuza do të jetë arbitër kryesor.

Katërshja e gjyqtarëve nga Kosova, Genc Nuza, Bujar Selimaj, Fatlum Berisha dhe Erdall Zasella do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Ludogorets – Spartak Trnava.

Gjyqtari nga Mitrovica, Erdall Zasella në këtë ballafaqim do të jetë gjyqtar i katërt i ndeshjes.

Referët nga Kosova në këtë përballje do të ndihmohen në VAR nga arbitrat zviceranë.

Kjo ndeshje do të luhet në Bullgari të enjtën me fillim nga ora 18:45.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur