Gazeta10

Pantina për Kusari-Lilën: S’është faji vetëm i saj, Kurti se ka problem ti ‘djegë’ njerëzit si ajo

Ish deputetja e VV-së, Shqipe Pantina në emisionin “Politiko” në me Kushtrim Sadikun në Kanal10, ka komentuar bisedën e publikuar dje në mes Mimoza Kusar Lilës dhe Milan Radojçiqit.

Pantina ka thënë se nuk është faji i vetëm i Kusari Lilës lidhur me këtë bisedë.

Sipas saj, përgjegjësinë u dashtë ta marrë edhe VV-ja.

Pantina ka thënë Kurti se ka problem ti ‘djegë’ njerëzit si Kusari Lila.

“Faji nuk është vetëm i Mimoza Kusarit, natyrisht nuk dua ta arsyetojë atë, sidomos gatishmërinë e saj për t’i dalur në ballë apo për të marrë përgjegjësitë të cilat normalisht nuk do t’i takonin.

Ai (Kurti) nuk e ka fare problem  t’i djeg njerëzit si Mimoza Kusari “, ka thënë Pantina. /GAZETA10/

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë