Gazeta10

Pas super-golit për Shqipërinë, Fero takohet me Mirlind Dakun

Futbollisti  Mirlind Daku së fundi ka debutuar ne kombëtaren e Shqipërisë, ku para pak ditëve Shqipëria u përball me Poloninë dhe doli fituese.

Daku ishte arsyeja kryesore e fitores së ndeshjes pasi ai shënoi gol kundër Polinisë,  pas ndeshjes futbollisti është rikthyer në Gjilan dhe më pas është takuar me ish-reperin Fero.

Fero ka publikuar foto bashkë me futbollistin  në rrjetin social Instagram, ku është shprehur krenar me të.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri