Gazeta10

‘Pasha Allahun qetë jam pa këto’, Getinju tregon pse u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale

Prej disa kohësh, reperi Getinjo është i larguar në tërësi prej rrjeteve sociale.

Vendimi erdhi disa kohë pasi u bë e ditur që ai i është përkushtuar fesë.

E duket se rrjeteve sociale ku ndiqet prej qindra mijërave njerëzve ai nuk e ka ndërmend t’i kthehet.

Kjo pasi e ka gjetur qetësinë, siç ka bërë të ditur përmes një story në Snapchat, të vetmin rrjet social aktiv aktualisht.

‘Ish kon tu ma mundu shpirtin Instagrami, Facebooku, TikToku. Pasha Allahun jeta qetë pa këto’, është shprehur ai.

Getinjo këto kohë gjendet në Zvicër.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë