Gazeta10

Pesë gola dhe dy kartonë të kuq – PSG eliminon Barcelonën nga Liga e Kampionëve

Paris Saint Germain është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Klubi francez, PSG ka përmbysur rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Barcelonës, me ç’rast siguroi gjysmëfinalen e Championsit.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultatin 2-3 në favor të katalunasve, teksa sot PSG triumfoi me rezultatin 1-4.

Barça kaloi në avantazh me golin e Raphinhas, por kartoni i kuq i Aaraujos në minutën e 30’të komplikoi gjërat.

Demebele, Vitinha dhe dy herë Mbappe realizuan për ekipin e PSG’së.

PSG tani kalon në gjysmëfinale, teksa Barça elimimohet.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej