Gazeta10

Plagosja me plumb qorr dje në Prizren, policia jep detaje

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për plagosjen që ka ndodhur dje në Prizren përmes një plumbi qorr, raporton Gazeta10.

Viktima ka qenë femër shtetase e Holandës dhe e njejta pasi është plagosur është dërguar në Spitalin e Prizrenit.

Sipas mjekut, viktima është jashtë rrezikut për jetë.

Rasti është nën hetime.

Këtu keni njoftimin e plotë:

“Shkaktim i rrezikut të përgjitshëm. Prizren, 11.08.2022, 15:45. Viktima femër shtetase e Holandës është dërguar në Spitalin e Prizrenit, pasi që ishte plagosur nga një predhë qorre. Sipas mjekut, viktima është jashtë rrezikut për jetë. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës. / Gazeta10

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)