Gazeta10

“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit

Ermal Fejzullahu ka vendosur që ditën e stome të “provokojë” ndjekësit e tij në rrjetet sociale, përmes një postimi të bërë në Instastory.

Artisti i dashur i publikut shqiptar, ka lënë të nënkuptohet se do largohet nga rrjetet sociale, duke shkruar:

“Te dashur miq, po ju lajmeroj largimin tim përfundimtar nga këtu, e çmoj pafund miqësine tuaj e mbi të gjitha në disa raste kanë qenë argëtuese. Nuk kam ndërmend të rri më këtu, e as të hy përsëri fatmirësisht, dua tu them që nuk kam asgje kundër njeriu apo do iki për dikë në veçanti. Dua tu sqaroj që respekti nga ana ime për të gjithë ju ka qenë i vërtetë, dhe ju kërkoj ndjesë nëse dikë e kam ofenduar apo lënduar. Po tërhiqem sepse e di që nuk i përkas më këtij vendi. Uroj të jeni mirë dhe të lumtur.

Kjo ishte letra e El Chapo kur la qelinë e tij para se të arratisej nga burgu”.

Mirëpo ky ka qenë mesa duket një rreng që artisti ka zgjedhur t’ju bëjë ndjekësve të tij.

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët