Gazeta10

Prishtinë, arrestohen dy të dyshuara për marrje me prostitucion

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuara për marrje me prostitucion, raporton Gazeta10.

Në bazë të njoftimin të policisë, njëra është shtetase e Shqipërisë, ndërsa tjetra shtetase e Italisë.

Lidhur me këtë rast, janë sekuestruar dy telefona mobil si dhe një veturë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

“MUNDËSIM APO DETYRIM ME PROSTITUCION/Prishtinë 08.08.2022 – 18:40. Lidhur me rastin, janë arrestuar dy të dyshuara femra njëra shtetase e R. Shqipërisë dhe tjetra  shtetase e Italisë. Janë sekuestruar një veturë dhe dy telefona mobil. Me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës. / Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur