Gazeta10

Prishtinë, arrestohen dy të dyshuara për marrje me prostitucion

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuara për marrje me prostitucion, raporton Gazeta10.

Në bazë të njoftimin të policisë, njëra është shtetase e Shqipërisë, ndërsa tjetra shtetase e Italisë.

Lidhur me këtë rast, janë sekuestruar dy telefona mobil si dhe një veturë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

“MUNDËSIM APO DETYRIM ME PROSTITUCION/Prishtinë 08.08.2022 – 18:40. Lidhur me rastin, janë arrestuar dy të dyshuara femra njëra shtetase e R. Shqipërisë dhe tjetra  shtetase e Italisë. Janë sekuestruar një veturë dhe dy telefona mobil. Me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës. / Gazeta10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)