Gazeta10

Prishtinë, një tjetër storie për problemet në rrugë

Në emisionin “Mëngjesi me Arben Ahmetin”, në Kanal10 është raportuar për një tjetër problem në rrugët e Prishtinës, shkruan Gazeta10.

Në lagjen Taslixhe qe tri vite po qëndron nga bager në mes të trotuarit.

Banorët e asaj lagjeje kishin menduar fillimisht se do të fillonin punimet në rrugën e dëmtuar “Ymer Paçarizi”. / Gazeta10

Këtu keni videon e emisionit:

https://fb.watch/eHd_FNLm6p/

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?