Gazeta10

Fidan Rama paralajmëron, mund të vendoset modalitet i ri për targat e veturave

Fidan Rama – komentatori politik ka thënë se ka mundësi që të paraqitet si ide që të vendoset në targat e veturave një rajon i ri për pjesën veriore. 

Në kërkesë të shtyrjes së reciprocitetit, pra ka mundësi të kërkohet një diskutim pak më i gjerë që të gjendet një modalitet për funksionalitetitin e hyrje – daljeve. Një nga idetë që po përmendesha unë që do të shtohet në tavolinë, është që të shtohet një 08 në targa të veturave, pra të bëhet një rajon i veçantë dhe të shkojmë drejtë një asociacioni në pjesën veriore”, ka thënë Rama. 

Ai më tej ka thënë se është një nga idetë që është propozuar sonte, dhe me gjasë do të publikohet nesër.

Deklaratën e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri