Gazeta10

Robin Krasniqi për Xhakën dhe Shaqirin: Gjithçka në jetë kisha dhënë vetëm me qenë në “tubën” e serbëve (VIDEO)

Boksieri i njohur Robin Kransiqi, në emisionin “Pasdite me Lezet” në Kanal10, ka komentuar zhvillimet e djeshme sportive, raporton Gazeta10.

Kështu, Krasniqi ka thëne se gjithçka në jetë kisha dhanë vetëm me qenë në “tubën” e serbëve.

Ai ka thënë se e ka parë lojën me shumë emocione.

“I kam pa edhe i kam pa me shumë emocione”, ka thënë ai ndër të tjera.

Më tej ai ka folur shkurt edhe për jetën e tij sportive, dhe ku ka premtuar shumë emocione.

“Jeta në ring është dicka që më takon, kam lind për atë vend dhe besoj që do t’i jepi edhe do emocione shumë të mëdhaja”, ka thënë ai.

Mbrëmë në ndeshjen mes Zvicrës dhe Serbisë, e cila përfundojë 3:2 për Zvicrën, ka pasur shumë tensione.

Dy shqiptarët, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë luajtur për ekipin e Zvicrës, madje Shaqiri ka shënuar edhe gol. / Gazeta10

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?