Gazeta10

‘Sa larg’ rikthen Valbona Perajn, vargjet e këngës duket se janë dedikim

Një projekt i ri muzikor e ka rikthyer edhe njëherë në vëmendjen e publikut.

Fjala është për Valbona Peraj që së fundmi ka ardhur me një këngë të re, mjaft të bukur.

Këtë rikthim, Valbona e bëri me projektin e ri, të titulluar ‘Sa larg’.

Me tekst të Gjergj Jorgaqit dhe muzikë nga Florent Boshnjaku, projekti i këngëtares mban ritëm festiv.

Edhe dukja e saj në klip ishte mjaft joshëse.

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova