Gazeta10

Shakira merr vendimin e pazakontë “për të mos ua parë sytë” as prindërve të Piques

Ndarja e Shakirës me Gerard Piquenë vazhdon të prodhojë lajme të reja dita-ditës. Nga raportimet e mediave të jepet përshtypja se këngëtarja dhe futbollisti i Barcelonës po zhvillojnë një luftë “të ftohtë”.

Këngëtarja kolumbiane mësohet se ka vendosur ta ndajë një vilë në Barcelonë me mure, për të mos pasur asnjë kontakt me pjesën që i takon Pique-së dhe prindërve e tij.

Për të qenë të sinqertë, nëse është e vështirë të ndahesh me një partner pas 12 vitesh (kanë dy fëmijëve së bashku), imagjino si mund të ndihesh nëse sheh çdo ditë ish-vjehrrin apo ish-vjehrrën vërdallë, duke përgjuar pranë asaj që është ende shtëpia jote. Ky ishte arsyetimi i një gazetareje spanjolle, që analizonte këtë vendim ekstrem të Shakirës.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë