Gazeta10

“Shqipet” takohen në Australi, BNE ia dhurojnë një fanellë yllit të Kombëtares së Kosovës (FOTO)

Ekipi shqiptar nga Kosova, Bad News Eagle po qëndron në Australi, ku do ta nisë rrugëtimin në turneun “ESL Challenger Melbourne”.

E ndërkohë, lojtarët e ekipit të suksesshëm të vendit tonë në lojërat virtuale, janë takuar atje me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha.

“Faleminderit për mikpritjen vëlla”, ka shkruar në Instastory njëri nga pjesëtarët e BNE, të cilët ia kanë dhuruar një fanellë Berishës./Gazeta10

Ndërkohë, ish-mesfushori i Salzburgut dhe i Lazios e ka shpërndarë këtë postim po ashtu në Instastory: “Shqipet gjithmonë bashkë, krenar me juve djema”, ka shkruar përfaqësuesi kosovar.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat