Gazeta10

“Shumë e rrezikshme gjuha e Sami Kurteshit” – AGK vjen me thirrje direkte për Albin Kurtin

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar ndaj gjuhës së papranueshme të Sami Kurteshit, i cili akuzoi mediet dhe gazetarët se janë pjesë e “krimit të organizuar politik-ekonomik nën firmën e PLANS”.

Këto deklarata, Kurteshi i bëri nga reagimet ndaj emërimit së Luljeta Aliut për anëtare të Komisionit të Pavarur të Medieve.

AGK-ja i ka bërë thirrje kryeministrit Kurti që angazhohet për ndalimin e sulmeve të vazhdueshme të eksponentëve të qeverisë dhe partisë së tij.

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar ndaj gjuhës së papranueshme të Sami Kurteshit, i cili akuzoi mediet dhe gazetarët se janë pjesë e “krimit të organizuar politik-ekonomik nën firmën e PLANS”.

Këto deklarata, Kurteshi i bëri nga reagimet ndaj emërimit së Luljeta Aliut për anëtare të Komisionit të Pavarur të Medieve.

AGK-ja i ka bërë thirrje kryeministrit Kurti që angazhohet për ndalimin e sulmeve të vazhdueshme të eksponentëve të qeverisë dhe partisë së tij.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat