Gazeta10

Tetë mjekët nga Kosova po vazhdojnë trajnimin e tyre edhe këtë vit në qytetin e Samsunit

Në kuadër të marrëveshjës me Universitetin Ondokuz Mayıs në qytetin e Samsunit, tani 8 mjeket tonë po vazhdojnë trajnimin e tyre.

Në kuadër të projektit, është e paraparë që 20 mjekë të marrin trajnim. Më poshtë janë emrat e mjekeve të cilët po vijojnë trajnimet.

Dr. Agnesa Salihi

Dr. Albina Sadiku Aliu

Dr. Ernesa Hasani

Dr. Liridona Guci

Dr. Bisedim Karanezi

Dr. Jetlir Reshiti

Dr. Gazmend Beqiri

Dr. Burim Muji

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri