Gazeta10

Tom Holland vendosë të largohet nga rrjetet sociale, shkak shëndeti mendor

Aktori i njohur me famë botërore, Tom Holland, do të largohet për pak kohë nga rrjetet sociale. 

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti, transmeton Gazeta10. 

“Do të bëjë një pushim nga rrjetet sociale për shëndetin tim mendor, sepse më duket se Instagram dhe Twitter janë dërrmuese, fiksohem kur lexoj gjëra për vetën. Andaj, është shumë e dëmshme për shëndetin tim mendor, kështu që vendosa t’i fshijë aplikacionet për disa kohë”, ka thënë ndër të tjera artisti.

Njoftimin artisti e bëri përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram. /Gazeta10 

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë