Gazeta10

Valza Zhegrova shkëlqen në fustanin e nusërisë pranë bashkëshortit

Këngëtarja e njohur, Valza Zhegrova para disa ditësh e kurorëzoi dashurinë e saj, raporton Gazeta10.

Valza këtë e zbuloi përmes rrjeteve sociale edhe momentet nga kanagjegji.

Së fundi, ajo ka marr vëmendje me fotografitë e dasmës të postuara në Instagram krahë bashkëshortit, Nazmi Vërtopi.

Dyshja dukeshin çift i lumtur dhe shkëlqenin në imazhet e dasmës. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë