Gazeta10

Vapë e madhe, Vivien pozon në të brendshme

Temperaturat e larta duket se po ndikojnë edhe tek blogerja shqiptare Viven Thano.

Për të përvëluar më shumë fansat në Instastory publikoi një fotografi sensuale.

Teksa pozoi e shtirë dhe këmbët i kishte të ngritura lartë bukuroshja theksoi trupin në brekë.

“Vap ë” shkroi krahas postimit i cili joshi mijëra fansa.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë