Gazeta10

Vdes këngëtari i njohur në Shkup, detajet nga përleshja që la edhe të plagosur

Këngëtari Amar Ismani ka mbetur i vrarë në një përleshje, ndërsa dy persona janë lënduar pas një përleshje masive në Plastiçarska të Shkupit.

Jozyrtarisht, policia është njoftuar fillimisht në orën 23:40 se në bulevardin Nikolla Kareva ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Në orën 23:45 është raportuar se një person është T.A me plagë me armë zjarri, i cili është transferuar në Spitalin Komunal Naum Odridski.

Qendra e urgjencës raportoi në orën 23:51 se kishin ndaluar dy persona, gjithashtu me plagë me armë zjarri.

Bëhet fjalë për personat O.B dhe A.I. nga Shkupi. Në orën 00:45, Qendra Emergjente njoftoi se ka ndërruar jetë personi A. I, i cili është këngëtar i njohur.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë