Gazeta10

Will Smith konfirmon vazhdimin e ” Bad Boys 4”

Will Smith ka konfirmuar se një film i katërt në ekskluzivitetin e Bad Boys do të shfaqet, pas thuajse një viti pasi ai goditi me shuplakë Chris Rock në Oscars.

Grindja e çiftit, marsin e kaluar nxiti spekulime për të ardhmen e Smith si një atraksion në arkë.

Ai hodhi veçanërisht dyshime mbi statusin e “Bad Boys 4”, për të cilin Sony kishte njoftuar tashmë se ishte në zhvillim e sipër.

Filmi i katërt i “Bad Boys” u njoftua nga Smith me një video në Instagram, e cila e pa atë të ribashkohej me Lawrence dhe të jepte frazën e tyre tërheqëse “djemë të këqij për jetën”.

Smith përmes videos së publikuar në Instagramin e tij, teksa shkon me makinë për në shtëpinë e Lawrence, u thotë ndjekësve të tij: “Epo, kam një njoftim, më mirë ndaloni së lëvizuri.”

Vazhdimi i pa titulluar aktualisht do të drejtohet nga dyshja e njëjtë që realizoi filmin “Badgirl”.

Adil El Arbi dhe Bilall Fallah kanë realizuar një film me ekskluzivitet të “Bad Boys For Life”, më 2020.

Ky kast ishte një nga filmat e fundit të suksesshëm para pandemisë Covid-19, duke marrë 426 milionë dollarë nga ai. /Gazeta10

NË FOKUS

bruno
Bruno plas 'bombën': Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar
plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
Screen Shot 2023-03-29 at 6.12
EKSKLUZIVE: Skena politike në ethe, vendimi i Kushtetueses mund ta rrëzojë presidenten
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic