Gazeta10

Xabi Alonso vendos të qëndrojë në Bayer Leverkusen

Trajneri i Bayer Leverkusenit, Xabi Alonso, nuk do të heqë dorë nga drejtimi i ekipit edhe këtë verë.

Klubi gjerman ka njoftuar se Alonso do të jetë trajner i Leverkusenit të paktën deri në vitin 2025.

Xabi Alonso ka vendosur të qëndrojë në Bayer Leverkusen edhe për një sezon.

Liverpooli është tërhequr nga gara të enjten, pas indikacioneve të qarta që trajneri ka vendosur të qëndrojë.

Klubi anglez bashkë me Bayernin dhe Real Madridin do të vazhdojnë t’i ndjekin zhvillimet për Alonson gjatë muajve të ardhshëm.

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët