Gazeta10

Zbulohet informacioni për jetën e Azemit dhe familjes që e kishte mbajtur të fshehur

Azem Gagica është ish banori i Big Brother Vip Kosova dhe ishte një nga banorët më të komentuar.

Ai u komentua më shumë për pëlqimin që kishte shprehur për ish banoren tjetër Alben por që ajo nuk kishte shprehur të njëjtën gjë për të.

Azemi ka treguar shumë gjëra për veten brenda shtëpisë së BBVK por disa fgjëra i ka mbajtur për vete.

Dje ai ka publikuar disa foto ku tregon se ai ka një zyrë humanitarë ne Kamenicë e cila është në emrin e Azmit.

‘Falënderimi i takon gjyshit tim që trashëgoj tek tim at dhe mua vlen e humanizmit. Lus Zotin që çdo vepër e mirë e tij të shpërblehet në botën tjetër. Dhe ne shpresojmë që ai të jetë krenar me ne’ ka shkruar Azemi krahas fotos me emrin e fondacionit.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat